Tablica

# Klub Uk Pob Ner Por GR Bod Neg. bod
1 OMLADINAC - Gornja Vrba 9 9 0 0 26 27
2 ZADRUGAR - Oprisavci 9 7 1 1 16 22
3 SVAČIĆ - Stari Slatinik 8 5 2 1 9 17
4 HAJDUK - Pakrac 9 5 2 2 6 17
5 SIKIREVCI - Sikirevci 9 5 2 2 2 17
6 SLAVONAC - Nova Kapela 9 4 2 3 5 14
7 DINAMO - Vidovci 9 4 1 4 1 13
8 LIPIK 1925 - Lipik 9 4 0 5 -6 12
9 TOMISLAV - Donji Andrijevci 9 2 3 4 -5 9
10 JAKŠIĆ - Jakšić 9 2 2 5 -7 8
11 MLADOST - Sibinj 9 2 0 7 -9 6
12 POŽEGA - Požega 9 1 2 6 -10 5
13 KAPTOL - Kaptol 8 1 2 5 -15 5
14 NK KUZMICA - Kuzmica 9 0 3 6 -13 3
Ukupno Kod kuće U gostima
# Klub Uk Pob Ner Por GR Bod Uk Pob Ner Por GR Bod Uk Pob Ner Por GR Bod Neg. bod
1 OMLADINAC 9 9 0 0 26 27 4 4 0 0 15 12 5 5 0 0 11 15
2 ZADRUGAR 9 7 1 1 16 22 5 5 0 0 15 15 4 2 1 1 1 7
3 SVAČIĆ 8 5 2 1 9 17 5 3 1 1 4 10 3 2 1 0 5 7
4 HAJDUK 9 5 2 2 6 17 5 4 1 0 9 13 4 1 1 2 -3 4
5 SIKIREVCI 9 5 2 2 2 17 5 4 1 0 7 13 4 1 1 2 -5 4
6 SLAVONAC 9 4 2 3 5 14 4 3 0 1 10 9 5 1 2 2 -5 5
7 DINAMO 9 4 1 4 1 13 4 2 1 1 2 7 5 2 0 3 -1 6
8 LIPIK 1925 9 4 0 5 -6 12 4 3 0 1 4 9 5 1 0 4 -10 3
9 TOMISLAV 9 2 3 4 -5 9 4 1 2 1 0 5 5 1 1 3 -5 4
10 JAKŠIĆ 9 2 2 5 -7 8 5 2 2 1 5 8 4 0 0 4 -12 0
11 MLADOST 9 2 0 7 -9 6 4 0 0 4 -8 0 5 2 0 3 -1 6
12 POŽEGA 9 1 2 6 -10 5 5 1 1 3 -3 4 4 0 1 3 -7 1
13 KAPTOL 8 1 2 5 -15 5 3 0 1 2 -4 1 5 1 1 3 -11 4
14 NK KUZMICA 9 0 3 6 -13 3 5 0 1 4 -7 1 4 0 2 2 -6 2
# Klub Bod GR
1 OMLADINAC 27 26
2 ZADRUGAR 22 16
3 SVAČIĆ 17 9
4 HAJDUK 17 6
5 SIKIREVCI 17 2
6 SLAVONAC 14 5
7 DINAMO 13 1
8 LIPIK 1925 12 -6
9 TOMISLAV 9 -5
10 JAKŠIĆ 8 -7
11 MLADOST 6 -9
12 POŽEGA 5 -10
13 KAPTOL 5 -15
14 NK KUZMICA 3 -13

Rezultati

13. kolo
15.11.2020 14:00
LIPIK 1925 Lipik
:
SIKIREVCI Sikirevci
15.11.2020 14:00
SLAVONAC Nova Kapela
:
NK KUZMICA Kuzmica
15.11.2020 14:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
:
MLADOST Sibinj
15.11.2020 14:00
OMLADINAC Gornja Vrba
:
JAKŠIĆ Jakšić
15.11.2020 14:00
DINAMO Vidovci
:
ZADRUGAR Oprisavci
15.11.2020 14:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
:
HAJDUK Pakrac
15.11.2020 14:00
KAPTOL Kaptol
:
POŽEGA Požega
12. kolo
07.11.2020 14:00
POŽEGA Požega
:
SLAVONAC Nova Kapela
07.11.2020 14:00
HAJDUK Pakrac
:
LIPIK 1925 Lipik
07.11.2020 14:00
JAKŠIĆ Jakšić
:
SVAČIĆ Stari Slatinik
07.11.2020 14:00
NK KUZMICA Kuzmica
:
TOMISLAV Donji Andrijevci
07.11.2020 14:00
MLADOST Sibinj
:
KAPTOL Kaptol
07.11.2020 14:00
SIKIREVCI Sikirevci
:
DINAMO Vidovci
07.11.2020 14:00
ZADRUGAR Oprisavci
:
OMLADINAC Gornja Vrba
11. kolo
31.10.2020 14:30
JAKŠIĆ Jakšić
:
MLADOST Sibinj
31.10.2020 14:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
:
ZADRUGAR Oprisavci
31.10.2020 14:30
OMLADINAC Gornja Vrba
:
SIKIREVCI Sikirevci
31.10.2020 14:30
DINAMO Vidovci
:
HAJDUK Pakrac
31.10.2020 14:30
LIPIK 1925 Lipik
:
NK KUZMICA Kuzmica
31.10.2020 14:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
:
POŽEGA Požega
31.10.2020 14:30
SLAVONAC Nova Kapela
:
KAPTOL Kaptol
10. kolo
25.10.2020 14:30
POŽEGA Požega
:
LIPIK 1925 Lipik
25.10.2020 14:30
HAJDUK Pakrac
:
OMLADINAC Gornja Vrba
25.10.2020 14:30
NK KUZMICA Kuzmica
:
DINAMO Vidovci
25.10.2020 14:30
MLADOST Sibinj
:
SLAVONAC Nova Kapela
25.10.2020 14:30
KAPTOL Kaptol
:
TOMISLAV Donji Andrijevci
25.10.2020 14:30
SIKIREVCI Sikirevci
:
SVAČIĆ Stari Slatinik
25.10.2020 14:30
ZADRUGAR Oprisavci
:
JAKŠIĆ Jakšić
9. kolo
18.10.2020 15:30
JAKŠIĆ Jakšić
3 : 3
SIKIREVCI Sikirevci
18.10.2020 15:30
LIPIK 1925 Lipik
5 : 3
KAPTOL Kaptol
18.10.2020 15:30
ZADRUGAR Oprisavci
4 : 1
MLADOST Sibinj
18.10.2020 15:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
2 : 0
HAJDUK Pakrac
18.10.2020 15:30
OMLADINAC Gornja Vrba
4 : 1
NK KUZMICA Kuzmica
18.10.2020 15:30
DINAMO Vidovci
1 : 1
POŽEGA Požega
18.10.2020 15:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
1 : 2
SLAVONAC Nova Kapela
8. kolo
10.10.2020 15:30
POŽEGA Požega
2 : 3
OMLADINAC Gornja Vrba
10.10.2020 15:30
HAJDUK Pakrac
3 : 2
JAKŠIĆ Jakšić
10.10.2020 15:30
SLAVONAC Nova Kapela
4 : 1
LIPIK 1925 Lipik
10.10.2020 15:30
NK KUZMICA Kuzmica
1 : 2
SVAČIĆ Stari Slatinik
10.10.2020 15:30
MLADOST Sibinj
0 : 1
TOMISLAV Donji Andrijevci
10.10.2020 15:30
KAPTOL Kaptol
1 : 4
DINAMO Vidovci
10.10.2020 15:30
SIKIREVCI Sikirevci
2 : 0
ZADRUGAR Oprisavci
7. kolo
04.10.2020 16:00
JAKŠIĆ Jakšić
3 : 0
NK KUZMICA Kuzmica
04.10.2020 16:00
LIPIK 1925 Lipik
3 : 0
TOMISLAV Donji Andrijevci
04.10.2020 16:00
SIKIREVCI Sikirevci
1 : 0
MLADOST Sibinj
04.10.2020 16:00
ZADRUGAR Oprisavci
2 : 0
HAJDUK Pakrac
04.10.2020 16:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
3 : 1
POŽEGA Požega
04.10.2020 16:00
OMLADINAC Gornja Vrba
8 : 0
KAPTOL Kaptol
04.10.2020 16:00
DINAMO Vidovci
3 : 0
SLAVONAC Nova Kapela
6. kolo
26.09.2020 16:00
POŽEGA Požega
4 : 2
JAKŠIĆ Jakšić
26.09.2020 16:00
HAJDUK Pakrac
3 : 0
SIKIREVCI Sikirevci
26.09.2020 18:00
SLAVONAC Nova Kapela
1 : 3
OMLADINAC Gornja Vrba
26.09.2020 18:00
NK KUZMICA Kuzmica
0 : 2
ZADRUGAR Oprisavci
27.09.2020 16:00
MLADOST Sibinj
0 : 2
LIPIK 1925 Lipik
27.09.2020 16:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
1 : 0
DINAMO Vidovci
27.09.2020 16:00
KAPTOL Kaptol
:
SVAČIĆ Stari Slatinik
5. kolo
19.09.2020 16:30
HAJDUK Pakrac
3 : 0
MLADOST Sibinj
19.09.2020 16:30
JAKŠIĆ Jakšić
1 : 2
KAPTOL Kaptol
20.09.2020 16:30
SIKIREVCI Sikirevci
1 : 1
NK KUZMICA Kuzmica
20.09.2020 16:30
ZADRUGAR Oprisavci
4 : 1
POŽEGA Požega
20.09.2020 16:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
0 : 0
SLAVONAC Nova Kapela
20.09.2020 16:30
OMLADINAC Gornja Vrba
2 : 1
TOMISLAV Donji Andrijevci
20.09.2020 16:30
DINAMO Vidovci
3 : 0
LIPIK 1925 Lipik
4. kolo
12.09.2020 16:30
LIPIK 1925 Lipik
2 : 6
OMLADINAC Gornja Vrba
12.09.2020 16:30
POŽEGA Požega
1 : 2
SIKIREVCI Sikirevci
12.09.2020 18:30
SLAVONAC Nova Kapela
6 : 0
JAKŠIĆ Jakšić
12.09.2020 18:30
NK KUZMICA Kuzmica
3 : 4
HAJDUK Pakrac
13.09.2020 16:30
MLADOST Sibinj
2 : 5
DINAMO Vidovci
13.09.2020 16:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
1 : 1
SVAČIĆ Stari Slatinik
13.09.2020 16:30
KAPTOL Kaptol
1 : 2
ZADRUGAR Oprisavci
3. kolo
05.09.2020 17:00
HAJDUK Pakrac
2 : 0
POŽEGA Požega
05.09.2020 17:00
JAKŠIĆ Jakšić
2 : 2
TOMISLAV Donji Andrijevci
05.09.2020 19:00
NK KUZMICA Kuzmica
1 : 4
MLADOST Sibinj
06.09.2020 17:00
SIKIREVCI Sikirevci
4 : 2
KAPTOL Kaptol
06.09.2020 17:00
ZADRUGAR Oprisavci
4 : 1
SLAVONAC Nova Kapela
06.09.2020 17:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
4 : 2
LIPIK 1925 Lipik
06.09.2020 17:00
OMLADINAC Gornja Vrba
3 : 0
DINAMO Vidovci
2. kolo
29.08.2020 17:30
LIPIK 1925 Lipik
3 : 0
JAKŠIĆ Jakšić
29.08.2020 17:30
POŽEGA Požega
1 : 1
NK KUZMICA Kuzmica
29.08.2020 19:30
SLAVONAC Nova Kapela
4 : 1
SIKIREVCI Sikirevci
30.08.2020 17:30
MLADOST Sibinj
1 : 3
OMLADINAC Gornja Vrba
30.08.2020 17:30
DINAMO Vidovci
0 : 4
SVAČIĆ Stari Slatinik
30.08.2020 17:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
1 : 1
ZADRUGAR Oprisavci
30.08.2020 17:30
KAPTOL Kaptol
2 : 2
HAJDUK Pakrac
1. kolo
22.08.2020 17:30
POŽEGA Požega
1 : 4
MLADOST Sibinj
22.08.2020 17:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
0 : 2
OMLADINAC Gornja Vrba
22.08.2020 17:30
ZADRUGAR Oprisavci
4 : 0
LIPIK 1925 Lipik
22.08.2020 17:30
SIKIREVCI Sikirevci
3 : 1
TOMISLAV Donji Andrijevci
22.08.2020 19:30
NK KUZMICA Kuzmica
2 : 2
KAPTOL Kaptol
22.08.2020 17:30
JAKŠIĆ Jakšić
4 : 1
DINAMO Vidovci
22.08.2020 17:30
HAJDUK Pakrac
2 : 2
SLAVONAC Nova Kapela
# Klub Bod
1 OMLADINAC 27
2 ZADRUGAR 22
3 SVAČIĆ 17
4 HAJDUK 17
5 SIKIREVCI 17
6 SLAVONAC 14
7 DINAMO 13
8 LIPIK 1925 12
9 TOMISLAV 9
10 JAKŠIĆ 8
11 MLADOST 6
12 POŽEGA 5
13 KAPTOL 5
14 NK KUZMICA 3

Rezultati

13. kolo
15.11. 14:00
LIPIK 1925 Lipik
SIKIREVCI Sikirevci
15.11. 14:00
SLAVONAC Nova Kapela
NK KUZMICA Kuzmica
15.11. 14:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
MLADOST Sibinj
15.11. 14:00
OMLADINAC Gornja Vrba
JAKŠIĆ Jakšić
15.11. 14:00
DINAMO Vidovci
ZADRUGAR Oprisavci
15.11. 14:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
HAJDUK Pakrac
15.11. 14:00
KAPTOL Kaptol
POŽEGA Požega
12. kolo
07.11. 14:00
POŽEGA Požega
SLAVONAC Nova Kapela
07.11. 14:00
HAJDUK Pakrac
LIPIK 1925 Lipik
07.11. 14:00
JAKŠIĆ Jakšić
SVAČIĆ Stari Slatinik
07.11. 14:00
NK KUZMICA Kuzmica
TOMISLAV Donji Andrijevci
07.11. 14:00
MLADOST Sibinj
KAPTOL Kaptol
07.11. 14:00
SIKIREVCI Sikirevci
DINAMO Vidovci
07.11. 14:00
ZADRUGAR Oprisavci
OMLADINAC Gornja Vrba
11. kolo
31.10. 14:30
JAKŠIĆ Jakšić
MLADOST Sibinj
31.10. 14:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
ZADRUGAR Oprisavci
31.10. 14:30
OMLADINAC Gornja Vrba
SIKIREVCI Sikirevci
31.10. 14:30
DINAMO Vidovci
HAJDUK Pakrac
31.10. 14:30
LIPIK 1925 Lipik
NK KUZMICA Kuzmica
31.10. 14:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
POŽEGA Požega
31.10. 14:30
SLAVONAC Nova Kapela
KAPTOL Kaptol
10. kolo
25.10. 14:30
POŽEGA Požega
LIPIK 1925 Lipik
25.10. 14:30
HAJDUK Pakrac
OMLADINAC Gornja Vrba
25.10. 14:30
NK KUZMICA Kuzmica
DINAMO Vidovci
25.10. 14:30
MLADOST Sibinj
SLAVONAC Nova Kapela
25.10. 14:30
KAPTOL Kaptol
TOMISLAV Donji Andrijevci
25.10. 14:30
SIKIREVCI Sikirevci
SVAČIĆ Stari Slatinik
25.10. 14:30
ZADRUGAR Oprisavci
JAKŠIĆ Jakšić
9. kolo
18.10. 15:30
JAKŠIĆ Jakšić
SIKIREVCI Sikirevci
3
3
18.10. 15:30
LIPIK 1925 Lipik
KAPTOL Kaptol
5
3
18.10. 15:30
ZADRUGAR Oprisavci
MLADOST Sibinj
4
1
18.10. 15:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
HAJDUK Pakrac
2
0
18.10. 15:30
OMLADINAC Gornja Vrba
NK KUZMICA Kuzmica
4
1
18.10. 15:30
DINAMO Vidovci
POŽEGA Požega
1
1
18.10. 15:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
SLAVONAC Nova Kapela
1
2
8. kolo
10.10. 15:30
POŽEGA Požega
OMLADINAC Gornja Vrba
2
3
10.10. 15:30
HAJDUK Pakrac
JAKŠIĆ Jakšić
3
2
10.10. 15:30
SLAVONAC Nova Kapela
LIPIK 1925 Lipik
4
1
10.10. 15:30
NK KUZMICA Kuzmica
SVAČIĆ Stari Slatinik
1
2
10.10. 15:30
MLADOST Sibinj
TOMISLAV Donji Andrijevci
0
1
10.10. 15:30
KAPTOL Kaptol
DINAMO Vidovci
1
4
10.10. 15:30
SIKIREVCI Sikirevci
ZADRUGAR Oprisavci
2
0
7. kolo
04.10. 16:00
JAKŠIĆ Jakšić
NK KUZMICA Kuzmica
3
0
04.10. 16:00
LIPIK 1925 Lipik
TOMISLAV Donji Andrijevci
3
0
04.10. 16:00
SIKIREVCI Sikirevci
MLADOST Sibinj
1
0
04.10. 16:00
ZADRUGAR Oprisavci
HAJDUK Pakrac
2
0
04.10. 16:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
POŽEGA Požega
3
1
04.10. 16:00
OMLADINAC Gornja Vrba
KAPTOL Kaptol
8
0
04.10. 16:00
DINAMO Vidovci
SLAVONAC Nova Kapela
3
0
6. kolo
26.09. 16:00
POŽEGA Požega
JAKŠIĆ Jakšić
4
2
26.09. 16:00
HAJDUK Pakrac
SIKIREVCI Sikirevci
3
0
26.09. 18:00
SLAVONAC Nova Kapela
OMLADINAC Gornja Vrba
1
3
26.09. 18:00
NK KUZMICA Kuzmica
ZADRUGAR Oprisavci
0
2
27.09. 16:00
MLADOST Sibinj
LIPIK 1925 Lipik
0
2
27.09. 16:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
DINAMO Vidovci
1
0
27.09. 16:00
KAPTOL Kaptol
SVAČIĆ Stari Slatinik
5. kolo
19.09. 16:30
HAJDUK Pakrac
MLADOST Sibinj
3
0
19.09. 16:30
JAKŠIĆ Jakšić
KAPTOL Kaptol
1
2
20.09. 16:30
SIKIREVCI Sikirevci
NK KUZMICA Kuzmica
1
1
20.09. 16:30
ZADRUGAR Oprisavci
POŽEGA Požega
4
1
20.09. 16:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
SLAVONAC Nova Kapela
0
0
20.09. 16:30
OMLADINAC Gornja Vrba
TOMISLAV Donji Andrijevci
2
1
20.09. 16:30
DINAMO Vidovci
LIPIK 1925 Lipik
3
0
4. kolo
12.09. 16:30
LIPIK 1925 Lipik
OMLADINAC Gornja Vrba
2
6
12.09. 16:30
POŽEGA Požega
SIKIREVCI Sikirevci
1
2
12.09. 18:30
SLAVONAC Nova Kapela
JAKŠIĆ Jakšić
6
0
12.09. 18:30
NK KUZMICA Kuzmica
HAJDUK Pakrac
3
4
13.09. 16:30
MLADOST Sibinj
DINAMO Vidovci
2
5
13.09. 16:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
SVAČIĆ Stari Slatinik
1
1
13.09. 16:30
KAPTOL Kaptol
ZADRUGAR Oprisavci
1
2
3. kolo
05.09. 17:00
HAJDUK Pakrac
POŽEGA Požega
2
0
05.09. 17:00
JAKŠIĆ Jakšić
TOMISLAV Donji Andrijevci
2
2
05.09. 19:00
NK KUZMICA Kuzmica
MLADOST Sibinj
1
4
06.09. 17:00
SIKIREVCI Sikirevci
KAPTOL Kaptol
4
2
06.09. 17:00
ZADRUGAR Oprisavci
SLAVONAC Nova Kapela
4
1
06.09. 17:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
LIPIK 1925 Lipik
4
2
06.09. 17:00
OMLADINAC Gornja Vrba
DINAMO Vidovci
3
0
2. kolo
29.08. 17:30
LIPIK 1925 Lipik
JAKŠIĆ Jakšić
3
0
29.08. 17:30
POŽEGA Požega
NK KUZMICA Kuzmica
1
1
29.08. 19:30
SLAVONAC Nova Kapela
SIKIREVCI Sikirevci
4
1
30.08. 17:30
MLADOST Sibinj
OMLADINAC Gornja Vrba
1
3
30.08. 17:30
DINAMO Vidovci
SVAČIĆ Stari Slatinik
0
4
30.08. 17:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
ZADRUGAR Oprisavci
1
1
30.08. 17:30
KAPTOL Kaptol
HAJDUK Pakrac
2
2
1. kolo
22.08. 17:30
POŽEGA Požega
MLADOST Sibinj
1
4
22.08. 17:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
OMLADINAC Gornja Vrba
0
2
22.08. 17:30
ZADRUGAR Oprisavci
LIPIK 1925 Lipik
4
0
22.08. 17:30
SIKIREVCI Sikirevci
TOMISLAV Donji Andrijevci
3
1
22.08. 19:30
NK KUZMICA Kuzmica
KAPTOL Kaptol
2
2
22.08. 17:30
JAKŠIĆ Jakšić
DINAMO Vidovci
4
1
22.08. 17:30
HAJDUK Pakrac
SLAVONAC Nova Kapela
2
2