Tablica

# Klub Uk Pob Ner Por GR Bod Neg. bod
1 SLAVIJA - S. P. Selo 8 4 4 0 22 16
2 SLOBODA - G. Bogićevci 7 4 2 1 8 14
3 SVJETLOST - Lužani 7 4 1 2 11 13
4 SOKO 1970 - Orubica 7 3 3 1 6 12
5 SLAVONIJA - Bodovaljci 7 3 1 3 -1 10
6 GRANIČAR - Magić Mala 7 2 3 2 -5 9
7 MLADOST - Malino 7 2 0 5 -3 6
8 TRENK - Seoce 7 1 1 5 -15 4
9 DRAGALIĆ - Dragalić 7 1 1 5 -23 4
Ukupno Kod kuće U gostima
# Klub Uk Pob Ner Por GR Bod Uk Pob Ner Por GR Bod Uk Pob Ner Por GR Bod Neg. bod
1 SLAVIJA 8 4 4 0 22 16 4 3 1 0 19 10 4 1 3 0 3 6
2 SLOBODA 7 4 2 1 8 14 4 3 1 0 9 10 3 1 1 1 -1 4
3 SVJETLOST 7 4 1 2 11 13 3 3 0 0 12 9 4 1 1 2 -1 4
4 SOKO 1970 7 3 3 1 6 12 3 2 1 0 4 7 4 1 2 1 2 5
5 SLAVONIJA 7 3 1 3 -1 10 4 3 1 0 8 10 3 0 0 3 -9 0
6 GRANIČAR 7 2 3 2 -5 9 4 2 2 0 2 8 3 0 1 2 -7 1
7 MLADOST 7 2 0 5 -3 6 4 2 0 2 1 6 3 0 0 3 -4 0
8 TRENK 7 1 1 5 -15 4 3 1 1 1 -2 4 4 0 0 4 -13 0
9 DRAGALIĆ 7 1 1 5 -23 4 3 1 1 1 -1 4 4 0 0 4 -22 0
# Klub Bod GR
1 SLAVIJA 16 22
2 SLOBODA 14 8
3 SVJETLOST 13 11
4 SOKO 1970 12 6
5 SLAVONIJA 10 -1
6 GRANIČAR 9 -5
7 MLADOST 6 -3
8 TRENK 4 -15
9 DRAGALIĆ 4 -23

Rezultati

9. kolo
25.10.2020 14:00
TRENK Seoce
:
SLAVONIJA Bodovaljci
25.10.2020 14:00
DRAGALIĆ Dragalić
:
SLOBODA G. Bogićevci
25.10.2020 14:00
SOKO 1970 Orubica
:
MLADOST Malino
25.10.2020 14:00
SVJETLOST Lužani
:
GRANIČAR Magić Mala
8. kolo
18.10.2020 15:00
SLAVONIJA Bodovaljci
4 : 3
SVJETLOST Lužani
18.10.2020 15:00
GRANIČAR Magić Mala
2 : 2
SOKO 1970 Orubica
18.10.2020 15:00
MLADOST Malino
4 : 2
DRAGALIĆ Dragalić
18.10.2020 15:00
SLOBODA G. Bogićevci
1 : 1
SLAVIJA S. P. Selo
7. kolo
11.10.2020 15:30
SLAVIJA S. P. Selo
3 : 1
MLADOST Malino
11.10.2020 15:30
DRAGALIĆ Dragalić
3 : 3
GRANIČAR Magić Mala
11.10.2020 15:30
SOKO 1970 Orubica
3 : 1
SLAVONIJA Bodovaljci
11.10.2020 15:30
SVJETLOST Lužani
6 : 0
TRENK Seoce
6. kolo
04.10.2020 15:30
TRENK Seoce
3 : 3
SOKO 1970 Orubica
04.10.2020 15:30
SLAVONIJA Bodovaljci
6 : 2
DRAGALIĆ Dragalić
04.10.2020 15:30
GRANIČAR Magić Mala
1 : 1
SLAVIJA S. P. Selo
04.10.2020 15:30
MLADOST Malino
1 : 2
SLOBODA G. Bogićevci
5. kolo
27.09.2020 16:00
SLOBODA G. Bogićevci
4 : 0
GRANIČAR Magić Mala
27.09.2020 16:00
SLAVIJA S. P. Selo
5 : 0
SLAVONIJA Bodovaljci
27.09.2020 16:00
DRAGALIĆ Dragalić
3 : 0
TRENK Seoce
27.09.2020 16:00
SOKO 1970 Orubica
2 : 0
SVJETLOST Lužani
4. kolo
20.09.2020 10:30
TRENK Seoce
1 : 4
SLAVIJA S. P. Selo
20.09.2020 16:00
SVJETLOST Lužani
4 : 0
DRAGALIĆ Dragalić
20.09.2020 16:00
SLAVONIJA Bodovaljci
0 : 0
SLOBODA G. Bogićevci
20.09.2020 16:00
GRANIČAR Magić Mala
3 : 2
MLADOST Malino
3. kolo
13.09.2020 16:30
MLADOST Malino
3 : 1
SLAVONIJA Bodovaljci
13.09.2020 16:30
SLOBODA G. Bogićevci
4 : 1
TRENK Seoce
13.09.2020 16:30
SLAVIJA S. P. Selo
2 : 2
SVJETLOST Lužani
13.09.2020 16:30
DRAGALIĆ Dragalić
2 : 6
SOKO 1970 Orubica
2. kolo
06.09.2020 10:30
TRENK Seoce
1 : 0
MLADOST Malino
06.09.2020 17:00
SOKO 1970 Orubica
2 : 2
SLAVIJA S. P. Selo
06.09.2020 17:00
SVJETLOST Lužani
4 : 2
SLOBODA G. Bogićevci
06.09.2020 17:00
SLAVONIJA Bodovaljci
5 : 2
GRANIČAR Magić Mala
1. kolo
30.08.2020 17:00
SLAVIJA S. P. Selo
13 : 1
DRAGALIĆ Dragalić
30.08.2020 17:00
SLOBODA G. Bogićevci
3 : 1
SOKO 1970 Orubica
30.08.2020 17:00
MLADOST Malino
1 : 3
SVJETLOST Lužani
29.08.2020 17:00
GRANIČAR Magić Mala
4 : 3
TRENK Seoce
# Klub Bod
1 SLAVIJA 16
2 SLOBODA 14
3 SVJETLOST 13
4 SOKO 1970 12
5 SLAVONIJA 10
6 GRANIČAR 9
7 MLADOST 6
8 TRENK 4
9 DRAGALIĆ 4

Rezultati

9. kolo
25.10. 14:00
TRENK Seoce
SLAVONIJA Bodovaljci
25.10. 14:00
DRAGALIĆ Dragalić
SLOBODA G. Bogićevci
25.10. 14:00
SOKO 1970 Orubica
MLADOST Malino
25.10. 14:00
SVJETLOST Lužani
GRANIČAR Magić Mala
8. kolo
18.10. 15:00
SLAVONIJA Bodovaljci
SVJETLOST Lužani
4
3
18.10. 15:00
GRANIČAR Magić Mala
SOKO 1970 Orubica
2
2
18.10. 15:00
MLADOST Malino
DRAGALIĆ Dragalić
4
2
18.10. 15:00
SLOBODA G. Bogićevci
SLAVIJA S. P. Selo
1
1
7. kolo
11.10. 15:30
SLAVIJA S. P. Selo
MLADOST Malino
3
1
11.10. 15:30
DRAGALIĆ Dragalić
GRANIČAR Magić Mala
3
3
11.10. 15:30
SOKO 1970 Orubica
SLAVONIJA Bodovaljci
3
1
11.10. 15:30
SVJETLOST Lužani
TRENK Seoce
6
0
6. kolo
04.10. 15:30
TRENK Seoce
SOKO 1970 Orubica
3
3
04.10. 15:30
SLAVONIJA Bodovaljci
DRAGALIĆ Dragalić
6
2
04.10. 15:30
GRANIČAR Magić Mala
SLAVIJA S. P. Selo
1
1
04.10. 15:30
MLADOST Malino
SLOBODA G. Bogićevci
1
2
5. kolo
27.09. 16:00
SLOBODA G. Bogićevci
GRANIČAR Magić Mala
4
0
27.09. 16:00
SLAVIJA S. P. Selo
SLAVONIJA Bodovaljci
5
0
27.09. 16:00
DRAGALIĆ Dragalić
TRENK Seoce
3
0
27.09. 16:00
SOKO 1970 Orubica
SVJETLOST Lužani
2
0
4. kolo
20.09. 10:30
TRENK Seoce
SLAVIJA S. P. Selo
1
4
20.09. 16:00
SVJETLOST Lužani
DRAGALIĆ Dragalić
4
0
20.09. 16:00
SLAVONIJA Bodovaljci
SLOBODA G. Bogićevci
0
0
20.09. 16:00
GRANIČAR Magić Mala
MLADOST Malino
3
2
3. kolo
13.09. 16:30
MLADOST Malino
SLAVONIJA Bodovaljci
3
1
13.09. 16:30
SLOBODA G. Bogićevci
TRENK Seoce
4
1
13.09. 16:30
SLAVIJA S. P. Selo
SVJETLOST Lužani
2
2
13.09. 16:30
DRAGALIĆ Dragalić
SOKO 1970 Orubica
2
6
2. kolo
06.09. 10:30
TRENK Seoce
MLADOST Malino
1
0
06.09. 17:00
SOKO 1970 Orubica
SLAVIJA S. P. Selo
2
2
06.09. 17:00
SVJETLOST Lužani
SLOBODA G. Bogićevci
4
2
06.09. 17:00
SLAVONIJA Bodovaljci
GRANIČAR Magić Mala
5
2
1. kolo
30.08. 17:00
SLAVIJA S. P. Selo
DRAGALIĆ Dragalić
13
1
30.08. 17:00
SLOBODA G. Bogićevci
SOKO 1970 Orubica
3
1
30.08. 17:00
MLADOST Malino
SVJETLOST Lužani
1
3
29.08. 17:00
GRANIČAR Magić Mala
TRENK Seoce
4
3