Tablica

# Klub Uk Pob Ner Por GR Bod Neg. bod
1 BUDAINKA KOLONIJA - Sl. Brod 9 6 2 1 14 20
2 ZVONIMIR - Donja Vrba 9 6 1 2 11 19
3 PODCRKAVLJE - Podcrkavlje 9 5 2 2 4 17
4 OMLADINAC - St. Topolje 9 5 1 3 19 16
5 POSAVINA - Velika Kopanica 9 5 1 3 12 16
6 TOMICA - Tomica 8 5 1 2 6 16
7 SLOGA J - Jaruge 9 5 0 4 10 15
8 SLAVONAC - Gornja Bebrina 9 5 0 4 5 15
9 PODVINJE - Podvinje 9 4 0 5 -11 12
10 GRANIČAR SŠ - Sl. Šamac 9 3 2 4 -4 11
11 SLOGA V - Vrpolje 9 2 3 4 -3 9
12 GRANIČAR - Klakar 8 2 1 5 -15 7
13 PERKOVCI - Stari Perkovci 9 2 0 7 -13 6
14 GARDUN - Garčin 9 0 0 9 -35 -1 -1
Ukupno Kod kuće U gostima
# Klub Uk Pob Ner Por GR Bod Uk Pob Ner Por GR Bod Uk Pob Ner Por GR Bod Neg. bod
1 BUDAINKA KOLONIJA 9 6 2 1 14 20 5 4 1 0 10 13 4 2 1 1 4 7
2 ZVONIMIR 9 6 1 2 11 19 4 4 0 0 9 12 5 2 1 2 2 7
3 PODCRKAVLJE 9 5 2 2 4 17 4 4 0 0 6 12 5 1 2 2 -2 5
4 OMLADINAC 9 5 1 3 19 16 5 3 1 1 12 10 4 2 0 2 7 6
5 POSAVINA 9 5 1 3 12 16 5 4 1 0 18 13 4 1 0 3 -6 3
6 TOMICA 8 5 1 2 6 16 5 4 1 0 9 13 3 1 0 2 -3 3
7 SLOGA J 9 5 0 4 10 15 5 5 0 0 22 15 4 0 0 4 -12 0
8 SLAVONAC 9 5 0 4 5 15 4 4 0 0 7 12 5 1 0 4 -2 3
9 PODVINJE 9 4 0 5 -11 12 4 4 0 0 5 12 5 0 0 5 -16 0
10 GRANIČAR SŠ 9 3 2 4 -4 11 4 3 1 0 7 10 5 0 1 4 -11 1
11 SLOGA V 9 2 3 4 -3 9 4 2 1 1 2 7 5 0 2 3 -5 2
12 GRANIČAR 8 2 1 5 -15 7 4 1 1 2 -4 4 4 1 0 3 -11 3
13 PERKOVCI 9 2 0 7 -13 6 5 2 0 3 -2 6 4 0 0 4 -11 0
14 GARDUN 9 0 0 9 -35 -1 4 0 0 4 -15 0 5 0 0 5 -20 0 -1
# Klub Bod GR
1 BUDAINKA KOLONIJA 20 14
2 ZVONIMIR 19 11
3 PODCRKAVLJE 17 4
4 OMLADINAC 16 19
5 POSAVINA 16 12
6 TOMICA 16 6
7 SLOGA J 15 10
8 SLAVONAC 15 5
9 PODVINJE 12 -11
10 GRANIČAR SŠ 11 -4
11 SLOGA V 9 -3
12 GRANIČAR 7 -15
13 PERKOVCI 6 -13
14 GARDUN -1 -35

Rezultati

13. kolo
14.11.2020 13:30
PODVINJE Podvinje
:
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
14.11.2020 16:00
GARDUN Garčin
:
POSAVINA Velika Kopanica
15.11.2020 13:30
PERKOVCI Stari Perkovci
:
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
15.11.2020 13:30
SLAVONAC Gornja Bebrina
:
TOMICA Tomica
15.11.2020 13:30
SLOGA V Vrpolje
:
SLOGA J Jaruge
15.11.2020 13:30
ZVONIMIR Donja Vrba
:
OMLADINAC St. Topolje
15.11.2020 13:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
:
GRANIČAR Klakar
12. kolo
07.11.2020 14:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
:
GARDUN Garčin
07.11.2020 14:00
GRANIČAR Klakar
:
ZVONIMIR Donja Vrba
07.11.2020 14:00
OMLADINAC St. Topolje
:
SLOGA V Vrpolje
08.11.2020 14:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
:
PODVINJE Podvinje
08.11.2020 14:00
POSAVINA Velika Kopanica
:
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
08.11.2020 14:00
SLOGA J Jaruge
:
SLAVONAC Gornja Bebrina
08.11.2020 14:00
TOMICA Tomica
:
PERKOVCI Stari Perkovci
11. kolo
31.10.2020 14:00
TOMICA Tomica
:
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
31.10.2020 16:30
GARDUN Garčin
:
PODVINJE Podvinje
01.11.2020 14:00
PERKOVCI Stari Perkovci
:
SLOGA J Jaruge
01.11.2020 14:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
:
OMLADINAC St. Topolje
01.11.2020 14:00
SLOGA V Vrpolje
:
GRANIČAR Klakar
01.11.2020 14:00
ZVONIMIR Donja Vrba
:
POSAVINA Velika Kopanica
01.11.2020 14:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
:
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
10. kolo
24.10.2020 15:00
PODVINJE Podvinje
:
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
24.10.2020 15:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
:
ZVONIMIR Donja Vrba
24.10.2020 15:00
OMLADINAC St. Topolje
:
PERKOVCI Stari Perkovci
25.10.2020 14:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
:
GARDUN Garčin
25.10.2020 14:00
POSAVINA Velika Kopanica
:
SLOGA V Vrpolje
25.10.2020 14:00
GRANIČAR Klakar
:
SLAVONAC Gornja Bebrina
25.10.2020 14:00
SLOGA J Jaruge
:
TOMICA Tomica
9. kolo
17.10.2020 15:00
TOMICA Tomica
2 : 1
OMLADINAC St. Topolje
17.10.2020 15:00
SLOGA V Vrpolje
1 : 3
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
17.10.2020 15:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
4 : 1
GARDUN Garčin
18.10.2020 15:00
SLOGA J Jaruge
4 : 1
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
18.10.2020 15:00
PERKOVCI Stari Perkovci
2 : 4
GRANIČAR Klakar
18.10.2020 15:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
2 : 1
POSAVINA Velika Kopanica
18.10.2020 15:00
ZVONIMIR Donja Vrba
2 : 1
PODVINJE Podvinje
8. kolo
10.10.2020 15:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
2 : 1
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
10.10.2020 15:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
2 : 0
SLAVONAC Gornja Bebrina
10.10.2020 18:30
GARDUN Garčin
0 : 3
ZVONIMIR Donja Vrba
11.10.2020 15:30
PODVINJE Podvinje
2 : 0
SLOGA V Vrpolje
11.10.2020 15:30
POSAVINA Velika Kopanica
7 : 2
PERKOVCI Stari Perkovci
11.10.2020 15:30
GRANIČAR Klakar
:
TOMICA Tomica
11.10.2020 15:30
OMLADINAC St. Topolje
6 : 1
SLOGA J Jaruge
7. kolo
03.10.2020 15:30
SLOGA J Jaruge
6 : 0
GRANIČAR Klakar
03.10.2020 15:30
PERKOVCI Stari Perkovci
1 : 4
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
03.10.2020 15:30
SLAVONAC Gornja Bebrina
2 : 0
PODVINJE Podvinje
04.10.2020 15:30
OMLADINAC St. Topolje
3 : 1
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
04.10.2020 15:30
TOMICA Tomica
4 : 3
POSAVINA Velika Kopanica
04.10.2020 15:30
SLOGA V Vrpolje
3 : 2
GARDUN Garčin
04.10.2020 15:30
ZVONIMIR Donja Vrba
4 : 0
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
6. kolo
26.09.2020 16:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
2 : 0
TOMICA Tomica
26.09.2020 16:00
POSAVINA Velika Kopanica
4 : 0
SLOGA J Jaruge
26.09.2020 18:30
GARDUN Garčin
1 : 5
SLAVONAC Gornja Bebrina
27.09.2020 16:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
2 : 0
ZVONIMIR Donja Vrba
27.09.2020 16:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
1 : 1
SLOGA V Vrpolje
27.09.2020 16:00
PODVINJE Podvinje
2 : 1
PERKOVCI Stari Perkovci
27.09.2020 16:00
GRANIČAR Klakar
0 : 3
OMLADINAC St. Topolje
5. kolo
19.09.2020 16:00
GRANIČAR Klakar
0 : 3
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
19.09.2020 16:00
PERKOVCI Stari Perkovci
3 : 0
GARDUN Garčin
19.09.2020 16:00
SLOGA V Vrpolje
1 : 1
ZVONIMIR Donja Vrba
20.09.2020 16:00
OMLADINAC St. Topolje
0 : 1
POSAVINA Velika Kopanica
20.09.2020 16:00
SLOGA J Jaruge
2 : 1
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
20.09.2020 16:00
TOMICA Tomica
4 : 0
PODVINJE Podvinje
20.09.2020 16:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
4 : 1
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
4. kolo
12.09.2020 16:30
ZVONIMIR Donja Vrba
2 : 1
SLAVONAC Gornja Bebrina
12.09.2020 16:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
2 : 1
OMLADINAC St. Topolje
12.09.2020 19:00
GARDUN Garčin
1 : 3
TOMICA Tomica
13.09.2020 16:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
2 : 0
SLOGA V Vrpolje
13.09.2020 16:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
4 : 2
PERKOVCI Stari Perkovci
13.09.2020 16:30
PODVINJE Podvinje
2 : 1
SLOGA J Jaruge
13.09.2020 16:30
POSAVINA Velika Kopanica
6 : 0
GRANIČAR Klakar
3. kolo
05.09.2020 17:00
POSAVINA Velika Kopanica
1 : 1
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
05.09.2020 17:00
PERKOVCI Stari Perkovci
0 : 2
ZVONIMIR Donja Vrba
05.09.2020 17:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
2 : 1
SLOGA V Vrpolje
06.09.2020 17:00
GRANIČAR Klakar
0 : 0
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
06.09.2020 17:00
OMLADINAC St. Topolje
6 : 0
PODVINJE Podvinje
06.09.2020 17:00
SLOGA J Jaruge
11 : 0
GARDUN Garčin
06.09.2020 17:00
TOMICA Tomica
4 : 1
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
2. kolo
30.08.2020 17:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
2 : 1
SLAVONAC Gornja Bebrina
30.08.2020 17:00
SLOGA V Vrpolje
3 : 0
PERKOVCI Stari Perkovci
30.08.2020 17:00
ZVONIMIR Donja Vrba
5 : 2
TOMICA Tomica
30.08.2020 17:00
PODVINJE Podvinje
1 : 0
GRANIČAR Klakar
29.08.2020 17:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
3 : 1
SLOGA J Jaruge
29.08.2020 17:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
6 : 1
POSAVINA Velika Kopanica
29.08.2020 19:30
GARDUN Garčin
1 : 7
OMLADINAC St. Topolje
1. kolo
22.08.2020 17:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
3 : 3
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
23.08.2020 17:30
PERKOVCI Stari Perkovci
2 : 0
SLAVONAC Gornja Bebrina
23.08.2020 17:30
TOMICA Tomica
4 : 4
SLOGA V Vrpolje
23.08.2020 17:30
SLOGA J Jaruge
1 : 0
ZVONIMIR Donja Vrba
23.08.2020 17:30
OMLADINAC St. Topolje
1 : 1
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
23.08.2020 17:30
POSAVINA Velika Kopanica
4 : 1
PODVINJE Podvinje
22.08.2020 17:30
GRANIČAR Klakar
2 : 0
GARDUN Garčin
# Klub Bod
1 BUDAINKA KOLONIJA 20
2 ZVONIMIR 19
3 PODCRKAVLJE 17
4 OMLADINAC 16
5 POSAVINA 16
6 TOMICA 16
7 SLOGA J 15
8 SLAVONAC 15
9 PODVINJE 12
10 GRANIČAR SŠ 11
11 SLOGA V 9
12 GRANIČAR 7
13 PERKOVCI 6
14 GARDUN -1

Rezultati

13. kolo
14.11. 13:30
PODVINJE Podvinje
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
14.11. 16:00
GARDUN Garčin
POSAVINA Velika Kopanica
15.11. 13:30
PERKOVCI Stari Perkovci
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
15.11. 13:30
SLAVONAC Gornja Bebrina
TOMICA Tomica
15.11. 13:30
SLOGA V Vrpolje
SLOGA J Jaruge
15.11. 13:30
ZVONIMIR Donja Vrba
OMLADINAC St. Topolje
15.11. 13:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
GRANIČAR Klakar
12. kolo
07.11. 14:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
GARDUN Garčin
07.11. 14:00
GRANIČAR Klakar
ZVONIMIR Donja Vrba
07.11. 14:00
OMLADINAC St. Topolje
SLOGA V Vrpolje
08.11. 14:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
PODVINJE Podvinje
08.11. 14:00
POSAVINA Velika Kopanica
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
08.11. 14:00
SLOGA J Jaruge
SLAVONAC Gornja Bebrina
08.11. 14:00
TOMICA Tomica
PERKOVCI Stari Perkovci
11. kolo
31.10. 14:00
TOMICA Tomica
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
31.10. 16:30
GARDUN Garčin
PODVINJE Podvinje
01.11. 14:00
PERKOVCI Stari Perkovci
SLOGA J Jaruge
01.11. 14:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
OMLADINAC St. Topolje
01.11. 14:00
SLOGA V Vrpolje
GRANIČAR Klakar
01.11. 14:00
ZVONIMIR Donja Vrba
POSAVINA Velika Kopanica
01.11. 14:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
10. kolo
24.10. 15:00
PODVINJE Podvinje
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
24.10. 15:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
ZVONIMIR Donja Vrba
24.10. 15:00
OMLADINAC St. Topolje
PERKOVCI Stari Perkovci
25.10. 14:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
GARDUN Garčin
25.10. 14:00
POSAVINA Velika Kopanica
SLOGA V Vrpolje
25.10. 14:00
GRANIČAR Klakar
SLAVONAC Gornja Bebrina
25.10. 14:00
SLOGA J Jaruge
TOMICA Tomica
9. kolo
17.10. 15:00
TOMICA Tomica
OMLADINAC St. Topolje
2
1
17.10. 15:00
SLOGA V Vrpolje
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
1
3
17.10. 15:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
GARDUN Garčin
4
1
18.10. 15:00
SLOGA J Jaruge
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
4
1
18.10. 15:00
PERKOVCI Stari Perkovci
GRANIČAR Klakar
2
4
18.10. 15:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
POSAVINA Velika Kopanica
2
1
18.10. 15:00
ZVONIMIR Donja Vrba
PODVINJE Podvinje
2
1
8. kolo
10.10. 15:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
2
1
10.10. 15:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
SLAVONAC Gornja Bebrina
2
0
10.10. 18:30
GARDUN Garčin
ZVONIMIR Donja Vrba
0
3
11.10. 15:30
PODVINJE Podvinje
SLOGA V Vrpolje
2
0
11.10. 15:30
POSAVINA Velika Kopanica
PERKOVCI Stari Perkovci
7
2
11.10. 15:30
GRANIČAR Klakar
TOMICA Tomica
11.10. 15:30
OMLADINAC St. Topolje
SLOGA J Jaruge
6
1
7. kolo
03.10. 15:30
SLOGA J Jaruge
GRANIČAR Klakar
6
0
03.10. 15:30
PERKOVCI Stari Perkovci
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
1
4
03.10. 15:30
SLAVONAC Gornja Bebrina
PODVINJE Podvinje
2
0
04.10. 15:30
OMLADINAC St. Topolje
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
3
1
04.10. 15:30
TOMICA Tomica
POSAVINA Velika Kopanica
4
3
04.10. 15:30
SLOGA V Vrpolje
GARDUN Garčin
3
2
04.10. 15:30
ZVONIMIR Donja Vrba
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
4
0
6. kolo
26.09. 16:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
TOMICA Tomica
2
0
26.09. 16:00
POSAVINA Velika Kopanica
SLOGA J Jaruge
4
0
26.09. 18:30
GARDUN Garčin
SLAVONAC Gornja Bebrina
1
5
27.09. 16:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
ZVONIMIR Donja Vrba
2
0
27.09. 16:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
SLOGA V Vrpolje
1
1
27.09. 16:00
PODVINJE Podvinje
PERKOVCI Stari Perkovci
2
1
27.09. 16:00
GRANIČAR Klakar
OMLADINAC St. Topolje
0
3
5. kolo
19.09. 16:00
GRANIČAR Klakar
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
0
3
19.09. 16:00
PERKOVCI Stari Perkovci
GARDUN Garčin
3
0
19.09. 16:00
SLOGA V Vrpolje
ZVONIMIR Donja Vrba
1
1
20.09. 16:00
OMLADINAC St. Topolje
POSAVINA Velika Kopanica
0
1
20.09. 16:00
SLOGA J Jaruge
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
2
1
20.09. 16:00
TOMICA Tomica
PODVINJE Podvinje
4
0
20.09. 16:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
4
1
4. kolo
12.09. 16:30
ZVONIMIR Donja Vrba
SLAVONAC Gornja Bebrina
2
1
12.09. 16:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
OMLADINAC St. Topolje
2
1
12.09. 19:00
GARDUN Garčin
TOMICA Tomica
1
3
13.09. 16:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
SLOGA V Vrpolje
2
0
13.09. 16:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
PERKOVCI Stari Perkovci
4
2
13.09. 16:30
PODVINJE Podvinje
SLOGA J Jaruge
2
1
13.09. 16:30
POSAVINA Velika Kopanica
GRANIČAR Klakar
6
0
3. kolo
05.09. 17:00
POSAVINA Velika Kopanica
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
1
1
05.09. 17:00
PERKOVCI Stari Perkovci
ZVONIMIR Donja Vrba
0
2
05.09. 17:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
SLOGA V Vrpolje
2
1
06.09. 17:00
GRANIČAR Klakar
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
0
0
06.09. 17:00
OMLADINAC St. Topolje
PODVINJE Podvinje
6
0
06.09. 17:00
SLOGA J Jaruge
GARDUN Garčin
11
0
06.09. 17:00
TOMICA Tomica
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
4
1
2. kolo
30.08. 17:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
SLAVONAC Gornja Bebrina
2
1
30.08. 17:00
SLOGA V Vrpolje
PERKOVCI Stari Perkovci
3
0
30.08. 17:00
ZVONIMIR Donja Vrba
TOMICA Tomica
5
2
30.08. 17:00
PODVINJE Podvinje
GRANIČAR Klakar
1
0
29.08. 17:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
SLOGA J Jaruge
3
1
29.08. 17:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
POSAVINA Velika Kopanica
6
1
29.08. 19:30
GARDUN Garčin
OMLADINAC St. Topolje
1
7
1. kolo
22.08. 17:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
3
3
23.08. 17:30
PERKOVCI Stari Perkovci
SLAVONAC Gornja Bebrina
2
0
23.08. 17:30
TOMICA Tomica
SLOGA V Vrpolje
4
4
23.08. 17:30
SLOGA J Jaruge
ZVONIMIR Donja Vrba
1
0
23.08. 17:30
OMLADINAC St. Topolje
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
1
1
23.08. 17:30
POSAVINA Velika Kopanica
PODVINJE Podvinje
4
1
22.08. 17:30
GRANIČAR Klakar
GARDUN Garčin
2
0