Tablica

# Klub Uk Pob Ner Por GR Bod Neg. bod
1 RAKETA - Beravci 13 12 0 1 35 35 -1
2 GUNDINCI - Gundinci 12 11 0 1 69 33
3 SAVA - Svilaj 12 7 1 4 16 22
4 SAPCI - Sapci 11 5 1 5 12 16
5 MLADOST Č - Čajkovci 12 5 1 6 -7 16
6 ŠOKADIJA - Sredanci 12 5 1 6 -22 16
7 MLADOST D - Divoševci 11 3 0 8 -12 9
8 MLADOST BS - Bicko Selo 8 1 2 5 -19 5
9 POSAVAC - Kupina 13 1 0 12 -56 3
10 OMLADINAC - Novi Grad 2 0 0 2 -16 0
Ukupno Kod kuće U gostima
# Klub Uk Pob Ner Por GR Bod Uk Pob Ner Por GR Bod Uk Pob Ner Por GR Bod Neg. bod
1 RAKETA 13 12 0 1 35 35 7 7 0 0 30 21 6 5 0 1 5 15 -1
2 GUNDINCI 12 11 0 1 69 33 7 7 0 0 52 21 5 4 0 1 17 12
3 SAVA 12 7 1 4 16 22 7 6 0 1 21 18 5 1 1 3 -5 4
4 SAPCI 11 5 1 5 12 16 5 2 0 3 3 6 6 3 1 2 9 10
5 MLADOST Č 12 5 1 6 -7 16 4 3 1 0 6 10 8 2 0 6 -13 6
6 ŠOKADIJA 12 5 1 6 -22 16 6 3 0 3 -10 9 6 2 1 3 -12 7
7 MLADOST D 11 3 0 8 -12 9 5 2 0 3 -2 6 6 1 0 5 -10 3
8 MLADOST BS 8 1 2 5 -19 5 5 1 2 2 -2 5 3 0 0 3 -17 0
9 POSAVAC 13 1 0 12 -56 3 6 0 0 6 -22 0 7 1 0 6 -34 3
10 OMLADINAC 2 0 0 2 -16 0 1 0 0 1 -5 0 1 0 0 1 -11 0
# Klub Bod GR
1 RAKETA 35 35
2 GUNDINCI 33 69
3 SAVA 22 16
4 SAPCI 16 12
5 MLADOST Č 16 -7
6 ŠOKADIJA 16 -22
7 MLADOST D 9 -12
8 MLADOST BS 5 -19
9 POSAVAC 3 -56
10 OMLADINAC 0 -16

Rezultati

18. kolo
16.05.2021 17:30
MLADOST BS Bicko Selo
:
RAKETA Beravci
16.05.2021 17:30
MLADOST Č Čajkovci
:
SAPCI Sapci
16.05.2021 17:30
MLADOST D Divoševci
:
SAVA Svilaj
16.05.2021 17:30
GUNDINCI Gundinci
:
ŠOKADIJA Sredanci
17. kolo
09.05.2021 17:30
SAVA Svilaj
:
GUNDINCI Gundinci
09.05.2021 17:30
SAPCI Sapci
:
MLADOST D Divoševci
09.05.2021 17:30
MLADOST Č Čajkovci
:
RAKETA Beravci
09.05.2021 17:30
POSAVAC Kupina
:
MLADOST BS Bicko Selo
16. kolo
02.05.2021 17:00
MLADOST Č Čajkovci
:
POSAVAC Kupina
02.05.2021 17:00
MLADOST D Divoševci
:
RAKETA Beravci
02.05.2021 17:00
GUNDINCI Gundinci
:
SAPCI Sapci
02.05.2021 17:00
ŠOKADIJA Sredanci
:
SAVA Svilaj
15. kolo
25.04.2021 17:00
SAPCI Sapci
:
ŠOKADIJA Sredanci
25.04.2021 17:00
RAKETA Beravci
:
GUNDINCI Gundinci
25.04.2021 17:00
POSAVAC Kupina
:
MLADOST D Divoševci
25.04.2021 17:00
MLADOST BS Bicko Selo
:
MLADOST Č Čajkovci
14. kolo
18.04.2021 17:00
MLADOST D Divoševci
:
MLADOST BS Bicko Selo
18.04.2021 17:00
GUNDINCI Gundinci
14 : 0
POSAVAC Kupina
18.04.2021 17:00
ŠOKADIJA Sredanci
1 : 4
RAKETA Beravci
18.04.2021 17:00
SAVA Svilaj
2 : 1
SAPCI Sapci
13. kolo
11.04.2021 16:30
RAKETA Beravci
3 : 0
SAVA Svilaj
11.04.2021 16:30
POSAVAC Kupina
0 : 2
ŠOKADIJA Sredanci
11.04.2021 16:30
MLADOST BS Bicko Selo
:
GUNDINCI Gundinci
11.04.2021 16:30
MLADOST Č Čajkovci
1 : 0
MLADOST D Divoševci
12. kolo
04.04.2021 16:30
MLADOST Č Čajkovci
2 : 0
GUNDINCI Gundinci
04.04.2021 16:30
ŠOKADIJA Sredanci
:
MLADOST BS Bicko Selo
04.04.2021 16:30
SAVA Svilaj
4 : 0
POSAVAC Kupina
05.04.2021 16:30
SAPCI Sapci
0 : 1
RAKETA Beravci
11. kolo
28.03.2021 16:30
POSAVAC Kupina
0 : 5
SAPCI Sapci
28.03.2021 16:30
MLADOST BS Bicko Selo
:
SAVA Svilaj
28.03.2021 16:30
MLADOST Č Čajkovci
4 : 1
ŠOKADIJA Sredanci
28.03.2021 16:30
MLADOST D Divoševci
0 : 4
GUNDINCI Gundinci
10. kolo
20.03.2021 15:30
RAKETA Beravci
5 : 0
POSAVAC Kupina
21.03.2021 15:30
ŠOKADIJA Sredanci
2 : 1
MLADOST D Divoševci
21.03.2021 15:30
MLADOST Č Čajkovci
0 : 0
SAVA Svilaj
21.03.2021 15:30
SAPCI Sapci
:
MLADOST BS Bicko Selo
9. kolo
25.10.2020 14:00
SAPCI Sapci
3 : 1
MLADOST Č Čajkovci
25.10.2020 14:00
RAKETA Beravci
7 : 1
MLADOST BS Bicko Selo
25.10.2020 14:00
SAVA Svilaj
6 : 3
MLADOST D Divoševci
25.10.2020 14:00
ŠOKADIJA Sredanci
1 : 9
GUNDINCI Gundinci
8. kolo
18.10.2020 15:00
RAKETA Beravci
4 : 1
MLADOST Č Čajkovci
18.10.2020 15:00
GUNDINCI Gundinci
1 : 0
SAVA Svilaj
18.10.2020 15:00
MLADOST D Divoševci
0 : 3
SAPCI Sapci
18.10.2020 15:00
MLADOST BS Bicko Selo
3 : 0
POSAVAC Kupina
7. kolo
11.10.2020 15:30
SAPCI Sapci
0 : 2
GUNDINCI Gundinci
11.10.2020 15:30
POSAVAC Kupina
0 : 5
MLADOST Č Čajkovci
11.10.2020 15:30
RAKETA Beravci
3 : 0
MLADOST D Divoševci
11.10.2020 15:30
SAVA Svilaj
7 : 1
ŠOKADIJA Sredanci
6. kolo
03.10.2020 15:30
ŠOKADIJA Sredanci
0 : 6
SAPCI Sapci
04.10.2020 15:30
GUNDINCI Gundinci
8 : 2
RAKETA Beravci
04.10.2020 15:30
MLADOST D Divoševci
6 : 1
POSAVAC Kupina
04.10.2020 15:30
MLADOST BS Bicko Selo
0 : 2
MLADOST Č Čajkovci
5. kolo
26.09.2020 16:00
SAPCI Sapci
5 : 0
SAVA Svilaj
27.09.2020 16:00
MLADOST BS Bicko Selo
1 : 4
MLADOST D Divoševci
27.09.2020 16:00
POSAVAC Kupina
0 : 5
GUNDINCI Gundinci
27.09.2020 16:00
RAKETA Beravci
6 : 0
ŠOKADIJA Sredanci
4. kolo
19.09.2020 16:00
MLADOST D Divoševci
2 : 1
MLADOST Č Čajkovci
20.09.2020 16:00
OMLADINAC Novi Grad
:
SAPCI Sapci
20.09.2020 16:00
SAVA Svilaj
1 : 2
RAKETA Beravci
20.09.2020 16:00
ŠOKADIJA Sredanci
6 : 2
POSAVAC Kupina
20.09.2020 16:00
GUNDINCI Gundinci
7 : 0
MLADOST BS Bicko Selo
3. kolo
12.09.2020 06:30
MLADOST BS Bicko Selo
0 : 0
ŠOKADIJA Sredanci
13.09.2020 06:30
MLADOST D Divoševci
:
OMLADINAC Novi Grad
13.09.2020 06:30
GUNDINCI Gundinci
9 : 1
MLADOST Č Čajkovci
13.09.2020 06:30
POSAVAC Kupina
1 : 5
SAVA Svilaj
13.09.2020 06:30
RAKETA Beravci
4 : 0
SAPCI Sapci
2. kolo
05.09.2020 17:00
SAPCI Sapci
1 : 2
POSAVAC Kupina
06.09.2020 17:00
OMLADINAC Novi Grad
0 : 5
RAKETA Beravci
06.09.2020 17:00
SAVA Svilaj
4 : 0
MLADOST BS Bicko Selo
06.09.2020 17:00
ŠOKADIJA Sredanci
3 : 1
MLADOST Č Čajkovci
06.09.2020 17:00
GUNDINCI Gundinci
7 : 2
MLADOST D Divoševci
1. kolo
30.08.2020 17:00
MLADOST BS Bicko Selo
1 : 1
SAPCI Sapci
30.08.2020 17:00
SAVA Svilaj
5 : 1
MLADOST Č Čajkovci
30.08.2020 17:00
MLADOST D Divoševci
3 : 4
ŠOKADIJA Sredanci
29.08.2020 17:00
GUNDINCI Gundinci
11 : 0
OMLADINAC Novi Grad
29.08.2020 19:30
POSAVAC Kupina
1 : 2
RAKETA Beravci
# Klub Bod
1 RAKETA 35
2 GUNDINCI 33
3 SAVA 22
4 SAPCI 16
5 MLADOST Č 16
6 ŠOKADIJA 16
7 MLADOST D 9
8 MLADOST BS 5
9 POSAVAC 3
10 OMLADINAC 0

Rezultati

18. kolo
16.05. 17:30
MLADOST BS Bicko Selo
RAKETA Beravci
16.05. 17:30
MLADOST Č Čajkovci
SAPCI Sapci
16.05. 17:30
MLADOST D Divoševci
SAVA Svilaj
16.05. 17:30
GUNDINCI Gundinci
ŠOKADIJA Sredanci
17. kolo
09.05. 17:30
SAVA Svilaj
GUNDINCI Gundinci
09.05. 17:30
SAPCI Sapci
MLADOST D Divoševci
09.05. 17:30
MLADOST Č Čajkovci
RAKETA Beravci
09.05. 17:30
POSAVAC Kupina
MLADOST BS Bicko Selo
16. kolo
02.05. 17:00
MLADOST Č Čajkovci
POSAVAC Kupina
02.05. 17:00
MLADOST D Divoševci
RAKETA Beravci
02.05. 17:00
GUNDINCI Gundinci
SAPCI Sapci
02.05. 17:00
ŠOKADIJA Sredanci
SAVA Svilaj
15. kolo
25.04. 17:00
SAPCI Sapci
ŠOKADIJA Sredanci
25.04. 17:00
RAKETA Beravci
GUNDINCI Gundinci
25.04. 17:00
POSAVAC Kupina
MLADOST D Divoševci
25.04. 17:00
MLADOST BS Bicko Selo
MLADOST Č Čajkovci
14. kolo
18.04. 17:00
MLADOST D Divoševci
MLADOST BS Bicko Selo
18.04. 17:00
GUNDINCI Gundinci
POSAVAC Kupina
14
0
18.04. 17:00
ŠOKADIJA Sredanci
RAKETA Beravci
1
4
18.04. 17:00
SAVA Svilaj
SAPCI Sapci
2
1
13. kolo
11.04. 16:30
RAKETA Beravci
SAVA Svilaj
3
0
11.04. 16:30
POSAVAC Kupina
ŠOKADIJA Sredanci
0
2
11.04. 16:30
MLADOST BS Bicko Selo
GUNDINCI Gundinci
11.04. 16:30
MLADOST Č Čajkovci
MLADOST D Divoševci
1
0
12. kolo
04.04. 16:30
MLADOST Č Čajkovci
GUNDINCI Gundinci
2
0
04.04. 16:30
ŠOKADIJA Sredanci
MLADOST BS Bicko Selo
04.04. 16:30
SAVA Svilaj
POSAVAC Kupina
4
0
05.04. 16:30
SAPCI Sapci
RAKETA Beravci
0
1
11. kolo
28.03. 16:30
POSAVAC Kupina
SAPCI Sapci
0
5
28.03. 16:30
MLADOST BS Bicko Selo
SAVA Svilaj
28.03. 16:30
MLADOST Č Čajkovci
ŠOKADIJA Sredanci
4
1
28.03. 16:30
MLADOST D Divoševci
GUNDINCI Gundinci
0
4
10. kolo
20.03. 15:30
RAKETA Beravci
POSAVAC Kupina
5
0
21.03. 15:30
ŠOKADIJA Sredanci
MLADOST D Divoševci
2
1
21.03. 15:30
MLADOST Č Čajkovci
SAVA Svilaj
0
0
21.03. 15:30
SAPCI Sapci
MLADOST BS Bicko Selo
9. kolo
25.10. 14:00
SAPCI Sapci
MLADOST Č Čajkovci
3
1
25.10. 14:00
RAKETA Beravci
MLADOST BS Bicko Selo
7
1
25.10. 14:00
SAVA Svilaj
MLADOST D Divoševci
6
3
25.10. 14:00
ŠOKADIJA Sredanci
GUNDINCI Gundinci
1
9
8. kolo
18.10. 15:00
RAKETA Beravci
MLADOST Č Čajkovci
4
1
18.10. 15:00
GUNDINCI Gundinci
SAVA Svilaj
1
0
18.10. 15:00
MLADOST D Divoševci
SAPCI Sapci
0
3
18.10. 15:00
MLADOST BS Bicko Selo
POSAVAC Kupina
3
0
7. kolo
11.10. 15:30
SAPCI Sapci
GUNDINCI Gundinci
0
2
11.10. 15:30
POSAVAC Kupina
MLADOST Č Čajkovci
0
5
11.10. 15:30
RAKETA Beravci
MLADOST D Divoševci
3
0
11.10. 15:30
SAVA Svilaj
ŠOKADIJA Sredanci
7
1
6. kolo
03.10. 15:30
ŠOKADIJA Sredanci
SAPCI Sapci
0
6
04.10. 15:30
GUNDINCI Gundinci
RAKETA Beravci
8
2
04.10. 15:30
MLADOST D Divoševci
POSAVAC Kupina
6
1
04.10. 15:30
MLADOST BS Bicko Selo
MLADOST Č Čajkovci
0
2
5. kolo
26.09. 16:00
SAPCI Sapci
SAVA Svilaj
5
0
27.09. 16:00
MLADOST BS Bicko Selo
MLADOST D Divoševci
1
4
27.09. 16:00
POSAVAC Kupina
GUNDINCI Gundinci
0
5
27.09. 16:00
RAKETA Beravci
ŠOKADIJA Sredanci
6
0
4. kolo
19.09. 16:00
MLADOST D Divoševci
MLADOST Č Čajkovci
2
1
20.09. 16:00
OMLADINAC Novi Grad
SAPCI Sapci
20.09. 16:00
SAVA Svilaj
RAKETA Beravci
1
2
20.09. 16:00
ŠOKADIJA Sredanci
POSAVAC Kupina
6
2
20.09. 16:00
GUNDINCI Gundinci
MLADOST BS Bicko Selo
7
0
3. kolo
12.09. 06:30
MLADOST BS Bicko Selo
ŠOKADIJA Sredanci
0
0
13.09. 06:30
MLADOST D Divoševci
OMLADINAC Novi Grad
13.09. 06:30
GUNDINCI Gundinci
MLADOST Č Čajkovci
9
1
13.09. 06:30
POSAVAC Kupina
SAVA Svilaj
1
5
13.09. 06:30
RAKETA Beravci
SAPCI Sapci
4
0
2. kolo
05.09. 17:00
SAPCI Sapci
POSAVAC Kupina
1
2
06.09. 17:00
OMLADINAC Novi Grad
RAKETA Beravci
0
5
06.09. 17:00
SAVA Svilaj
MLADOST BS Bicko Selo
4
0
06.09. 17:00
ŠOKADIJA Sredanci
MLADOST Č Čajkovci
3
1
06.09. 17:00
GUNDINCI Gundinci
MLADOST D Divoševci
7
2
1. kolo
30.08. 17:00
MLADOST BS Bicko Selo
SAPCI Sapci
1
1
30.08. 17:00
SAVA Svilaj
MLADOST Č Čajkovci
5
1
30.08. 17:00
MLADOST D Divoševci
ŠOKADIJA Sredanci
3
4
29.08. 17:00
GUNDINCI Gundinci
OMLADINAC Novi Grad
11
0
29.08. 19:30
POSAVAC Kupina
RAKETA Beravci
1
2