Tablica

# Klub Uk Pob Ner Por GR Bod Neg. bod
1 ŠOKADIJA - Šumeće 7 5 2 0 12 17
2 ASK - Gornji Andrijevci 8 5 1 2 7 16
3 GRANIČAR - St. Kuti 7 4 2 1 5 14
4 SLAVONAC - Slavonski Kobaš 7 4 0 3 10 12
5 MLADOST JM - Jakačina Mala 8 3 2 3 6 11
6 VATROGASAC - Grižići 8 3 2 3 4 11
7 MLADOST 1977 - Banovci 7 3 1 3 -6 10
8 POSAVAC - Kaniža 7 3 1 3 -10 10
9 SLOGA - Gromačnik 7 2 0 5 -9 6
10 GAJ - Zbjeg 7 1 1 5 -6 4
11 MV-CROATIA 1976 - Sl. Brod 7 1 0 6 -13 3
Ukupno Kod kuće U gostima
# Klub Uk Pob Ner Por GR Bod Uk Pob Ner Por GR Bod Uk Pob Ner Por GR Bod Neg. bod
1 ŠOKADIJA 7 5 2 0 12 17 3 3 0 0 8 9 4 2 2 0 4 8
2 ASK 8 5 1 2 7 16 4 3 1 0 9 10 4 2 0 2 -2 6
3 GRANIČAR 7 4 2 1 5 14 3 3 0 0 5 9 4 1 2 1 0 5
4 SLAVONAC 7 4 0 3 10 12 4 3 0 1 10 9 3 1 0 2 0 3
5 MLADOST JM 8 3 2 3 6 11 4 3 1 0 11 10 4 0 1 3 -5 1
6 VATROGASAC 8 3 2 3 4 11 4 2 2 0 10 8 4 1 0 3 -6 3
7 MLADOST 1977 7 3 1 3 -6 10 4 2 1 1 3 7 3 1 0 2 -9 3
8 POSAVAC 7 3 1 3 -10 10 3 2 1 0 3 7 4 1 0 3 -13 3
9 SLOGA 7 2 0 5 -9 6 4 2 0 2 -3 6 3 0 0 3 -6 0
10 GAJ 7 1 1 5 -6 4 4 1 0 3 -2 3 3 0 1 2 -4 1
11 MV-CROATIA 1976 7 1 0 6 -13 3 3 0 0 3 -5 0 4 1 0 3 -8 3
# Klub Bod GR
1 ŠOKADIJA 17 12
2 ASK 16 7
3 GRANIČAR 14 5
4 SLAVONAC 12 10
5 MLADOST JM 11 6
6 VATROGASAC 11 4
7 MLADOST 1977 10 -6
8 POSAVAC 10 -10
9 SLOGA 6 -9
10 GAJ 4 -6
11 MV-CROATIA 1976 3 -13

Rezultati

11. kolo
08.11.2020 14:00
VATROGASAC Grižići
:
SLOGA Gromačnik
08.11.2020 14:00
POSAVAC Kaniža
:
MLADOST JM Jakačina Mala
08.11.2020 14:00
MV-CROATIA 1976 Sl. Brod
:
SLAVONAC Slavonski Kobaš
08.11.2020 14:00
ŠOKADIJA Šumeće
:
GAJ Zbjeg
08.11.2020 14:00
GRANIČAR St. Kuti
:
MLADOST 1977 Banovci
10. kolo
01.11.2020 14:00
SLAVONAC Slavonski Kobaš
:
POSAVAC Kaniža
01.11.2020 14:00
SLOGA Gromačnik
:
GRANIČAR St. Kuti
01.11.2020 14:00
MLADOST 1977 Banovci
:
ŠOKADIJA Šumeće
01.11.2020 14:00
GAJ Zbjeg
:
MV-CROATIA 1976 Sl. Brod
01.11.2020 14:00
MLADOST JM Jakačina Mala
:
ASK Gornji Andrijevci
9. kolo
25.10.2020 14:00
ASK Gornji Andrijevci
:
SLAVONAC Slavonski Kobaš
25.10.2020 14:00
POSAVAC Kaniža
:
GAJ Zbjeg
25.10.2020 14:00
MV-CROATIA 1976 Sl. Brod
:
MLADOST 1977 Banovci
25.10.2020 14:00
ŠOKADIJA Šumeće
:
SLOGA Gromačnik
25.10.2020 14:00
GRANIČAR St. Kuti
:
VATROGASAC Grižići
8. kolo
18.10.2020 15:00
SLOGA Gromačnik
2 : 5
MV-CROATIA 1976 Sl. Brod
18.10.2020 15:00
VATROGASAC Grižići
2 : 2
ŠOKADIJA Šumeće
18.10.2020 15:00
MLADOST 1977 Banovci
0 : 2
POSAVAC Kaniža
18.10.2020 15:00
GAJ Zbjeg
1 : 2
ASK Gornji Andrijevci
18.10.2020 15:00
SLAVONAC Slavonski Kobaš
2 : 0
MLADOST JM Jakačina Mala
7. kolo
11.10.2020 15:30
MLADOST JM Jakačina Mala
3 : 1
GAJ Zbjeg
11.10.2020 15:30
ASK Gornji Andrijevci
7 : 1
MLADOST 1977 Banovci
11.10.2020 15:30
POSAVAC Kaniža
4 : 2
SLOGA Gromačnik
11.10.2020 15:30
MV-CROATIA 1976 Sl. Brod
0 : 2
VATROGASAC Grižići
11.10.2020 15:30
ŠOKADIJA Šumeće
1 : 0
GRANIČAR St. Kuti
6. kolo
03.10.2020 15:30
MLADOST 1977 Banovci
3 : 2
MLADOST JM Jakačina Mala
04.10.2020 15:30
GRANIČAR St. Kuti
3 : 1
MV-CROATIA 1976 Sl. Brod
04.10.2020 15:30
VATROGASAC Grižići
9 : 1
POSAVAC Kaniža
04.10.2020 15:30
SLOGA Gromačnik
2 : 0
ASK Gornji Andrijevci
04.10.2020 15:30
GAJ Zbjeg
0 : 3
SLAVONAC Slavonski Kobaš
5. kolo
26.09.2020 16:00
MV-CROATIA 1976 Sl. Brod
1 : 3
ŠOKADIJA Šumeće
27.09.2020 16:00
SLAVONAC Slavonski Kobaš
7 : 0
MLADOST 1977 Banovci
27.09.2020 16:00
MLADOST JM Jakačina Mala
4 : 3
SLOGA Gromačnik
27.09.2020 16:00
ASK Gornji Andrijevci
3 : 2
VATROGASAC Grižići
27.09.2020 16:00
POSAVAC Kaniža
2 : 2
GRANIČAR St. Kuti
4. kolo
19.09.2020 16:00
ŠOKADIJA Šumeće
5 : 0
POSAVAC Kaniža
20.09.2020 16:00
GRANIČAR St. Kuti
2 : 0
ASK Gornji Andrijevci
20.09.2020 16:00
VATROGASAC Grižići
2 : 2
MLADOST JM Jakačina Mala
20.09.2020 16:00
SLOGA Gromačnik
2 : 0
SLAVONAC Slavonski Kobaš
20.09.2020 16:00
MLADOST 1977 Banovci
4 : 4
GAJ Zbjeg
3. kolo
12.09.2020 16:30
GAJ Zbjeg
4 : 1
SLOGA Gromačnik
13.09.2020 16:30
SLAVONAC Slavonski Kobaš
5 : 2
VATROGASAC Grižići
13.09.2020 16:30
MLADOST JM Jakačina Mala
1 : 1
GRANIČAR St. Kuti
13.09.2020 16:30
ASK Gornji Andrijevci
1 : 1
ŠOKADIJA Šumeće
13.09.2020 16:30
POSAVAC Kaniža
3 : 2
MV-CROATIA 1976 Sl. Brod
2. kolo
05.09.2020 17:00
GRANIČAR St. Kuti
2 : 1
SLAVONAC Slavonski Kobaš
06.09.2020 17:00
MV-CROATIA 1976 Sl. Brod
1 : 2
ASK Gornji Andrijevci
06.09.2020 17:00
ŠOKADIJA Šumeće
3 : 1
MLADOST JM Jakačina Mala
06.09.2020 17:00
VATROGASAC Grižići
3 : 1
GAJ Zbjeg
06.09.2020 17:00
SLOGA Gromačnik
1 : 5
MLADOST 1977 Banovci
1. kolo
29.08.2020 17:00
ASK Gornji Andrijevci
2 : 0
POSAVAC Kaniža
30.08.2020 17:00
MLADOST 1977 Banovci
4 : 0
VATROGASAC Grižići
30.08.2020 17:00
GAJ Zbjeg
1 : 2
GRANIČAR St. Kuti
30.08.2020 17:00
SLAVONAC Slavonski Kobaš
0 : 2
ŠOKADIJA Šumeće
30.08.2020 17:00
MLADOST JM Jakačina Mala
8 : 0
MV-CROATIA 1976 Sl. Brod
# Klub Bod
1 ŠOKADIJA 17
2 ASK 16
3 GRANIČAR 14
4 SLAVONAC 12
5 MLADOST JM 11
6 VATROGASAC 11
7 MLADOST 1977 10
8 POSAVAC 10
9 SLOGA 6
10 GAJ 4
11 MV-CROATIA 1976 3

Rezultati

11. kolo
08.11. 14:00
VATROGASAC Grižići
SLOGA Gromačnik
08.11. 14:00
POSAVAC Kaniža
MLADOST JM Jakačina Mala
08.11. 14:00
MV-CROATIA 1976 Sl. Brod
SLAVONAC Slavonski Kobaš
08.11. 14:00
ŠOKADIJA Šumeće
GAJ Zbjeg
08.11. 14:00
GRANIČAR St. Kuti
MLADOST 1977 Banovci
10. kolo
01.11. 14:00
SLAVONAC Slavonski Kobaš
POSAVAC Kaniža
01.11. 14:00
SLOGA Gromačnik
GRANIČAR St. Kuti
01.11. 14:00
MLADOST 1977 Banovci
ŠOKADIJA Šumeće
01.11. 14:00
GAJ Zbjeg
MV-CROATIA 1976 Sl. Brod
01.11. 14:00
MLADOST JM Jakačina Mala
ASK Gornji Andrijevci
9. kolo
25.10. 14:00
ASK Gornji Andrijevci
SLAVONAC Slavonski Kobaš
25.10. 14:00
POSAVAC Kaniža
GAJ Zbjeg
25.10. 14:00
MV-CROATIA 1976 Sl. Brod
MLADOST 1977 Banovci
25.10. 14:00
ŠOKADIJA Šumeće
SLOGA Gromačnik
25.10. 14:00
GRANIČAR St. Kuti
VATROGASAC Grižići
8. kolo
18.10. 15:00
SLOGA Gromačnik
MV-CROATIA 1976 Sl. Brod
2
5
18.10. 15:00
VATROGASAC Grižići
ŠOKADIJA Šumeće
2
2
18.10. 15:00
MLADOST 1977 Banovci
POSAVAC Kaniža
0
2
18.10. 15:00
GAJ Zbjeg
ASK Gornji Andrijevci
1
2
18.10. 15:00
SLAVONAC Slavonski Kobaš
MLADOST JM Jakačina Mala
2
0
7. kolo
11.10. 15:30
MLADOST JM Jakačina Mala
GAJ Zbjeg
3
1
11.10. 15:30
ASK Gornji Andrijevci
MLADOST 1977 Banovci
7
1
11.10. 15:30
POSAVAC Kaniža
SLOGA Gromačnik
4
2
11.10. 15:30
MV-CROATIA 1976 Sl. Brod
VATROGASAC Grižići
0
2
11.10. 15:30
ŠOKADIJA Šumeće
GRANIČAR St. Kuti
1
0
6. kolo
03.10. 15:30
MLADOST 1977 Banovci
MLADOST JM Jakačina Mala
3
2
04.10. 15:30
GRANIČAR St. Kuti
MV-CROATIA 1976 Sl. Brod
3
1
04.10. 15:30
VATROGASAC Grižići
POSAVAC Kaniža
9
1
04.10. 15:30
SLOGA Gromačnik
ASK Gornji Andrijevci
2
0
04.10. 15:30
GAJ Zbjeg
SLAVONAC Slavonski Kobaš
0
3
5. kolo
26.09. 16:00
MV-CROATIA 1976 Sl. Brod
ŠOKADIJA Šumeće
1
3
27.09. 16:00
SLAVONAC Slavonski Kobaš
MLADOST 1977 Banovci
7
0
27.09. 16:00
MLADOST JM Jakačina Mala
SLOGA Gromačnik
4
3
27.09. 16:00
ASK Gornji Andrijevci
VATROGASAC Grižići
3
2
27.09. 16:00
POSAVAC Kaniža
GRANIČAR St. Kuti
2
2
4. kolo
19.09. 16:00
ŠOKADIJA Šumeće
POSAVAC Kaniža
5
0
20.09. 16:00
GRANIČAR St. Kuti
ASK Gornji Andrijevci
2
0
20.09. 16:00
VATROGASAC Grižići
MLADOST JM Jakačina Mala
2
2
20.09. 16:00
SLOGA Gromačnik
SLAVONAC Slavonski Kobaš
2
0
20.09. 16:00
MLADOST 1977 Banovci
GAJ Zbjeg
4
4
3. kolo
12.09. 16:30
GAJ Zbjeg
SLOGA Gromačnik
4
1
13.09. 16:30
SLAVONAC Slavonski Kobaš
VATROGASAC Grižići
5
2
13.09. 16:30
MLADOST JM Jakačina Mala
GRANIČAR St. Kuti
1
1
13.09. 16:30
ASK Gornji Andrijevci
ŠOKADIJA Šumeće
1
1
13.09. 16:30
POSAVAC Kaniža
MV-CROATIA 1976 Sl. Brod
3
2
2. kolo
05.09. 17:00
GRANIČAR St. Kuti
SLAVONAC Slavonski Kobaš
2
1
06.09. 17:00
MV-CROATIA 1976 Sl. Brod
ASK Gornji Andrijevci
1
2
06.09. 17:00
ŠOKADIJA Šumeće
MLADOST JM Jakačina Mala
3
1
06.09. 17:00
VATROGASAC Grižići
GAJ Zbjeg
3
1
06.09. 17:00
SLOGA Gromačnik
MLADOST 1977 Banovci
1
5
1. kolo
29.08. 17:00
ASK Gornji Andrijevci
POSAVAC Kaniža
2
0
30.08. 17:00
MLADOST 1977 Banovci
VATROGASAC Grižići
4
0
30.08. 17:00
GAJ Zbjeg
GRANIČAR St. Kuti
1
2
30.08. 17:00
SLAVONAC Slavonski Kobaš
ŠOKADIJA Šumeće
0
2
30.08. 17:00
MLADOST JM Jakačina Mala
MV-CROATIA 1976 Sl. Brod
8
0