Tijela izvršnog odbora

tijela izvršnog odbora

ŽNS BPŽ

stalna radna tijela izvršnog odbora

STRUČNA KOMISIJA

  • Franjo Mrva ( predsjednik )
  • Marjan Zovko ( tajnik )

Članovi komisije

  • Josip Pudić
  • Mladen Karavidović
  • Vjekoslav Juraković
  • Boris Brica
  • Igor Kokanović
  • Mario Galović

KOMISIJA ZA NATJECANJE

  • Ivan Golub ( predsjednik ) 
  • Marko Čanić ( tajnik=

Članovi komisije

  • Josip Kunecki
  • Željko Crnac
  • Franjo Marić
  • Jure Nejašmić
  • Đuro Dikanović

KOMISIJA NOGOMETNIH SUDACA

  • Mario Galović ( predsjednik )
  • Tihomir Vuko ( tajnik )

KOMISIJA ZA NOVČANO - MATERIJALNO POSLOVANJE

  • Slavko Milković ( predsjednik )
  • Marko Čanić ( tajnik )

Članovi komisije

  • Petar Borojević
  • Marko Čanić

KOMISIJA ZA MLAĐE UZRASTE

  • Josip Barišić ( predsjednik )
  • Josip Barišić ( tajnik )

Članovi komisije

  • Ivo Babić
  • Josip Babić
  • Matija Marjanović
  • Goran Akšamović
  • Berislav Baričević
  • Marjan Zovko

KOMISIJA ZA MALI NOGOMET

  • Ivica Ćorluka ( predsjednik )
  • Marjan Zovko ( tajnik )

Članovi komisije

  • Tomislav Vlaović
  • Matej Gačić
  • Boris Andraković
  • Hrvoje Dankić
  • Ivan Holik
  • Mario Petrović
  • Berislav Ivanagić

ZDRAVSTVENA KOMISIJA

  • Damir Japundžić ( predsjednik )
  • Ivo Babić ( tajnik )

Članovi komisije

  • Krešimir Gabaldo
  • Vedran Gajski
  • Anto Lukenda
  • Vučetić

KOMISIJA ZA ŽENSKI NOGOMET

  • Marko Zirdum ( predsjednik )
  • Marko Čanić ( tajnik )

Članovi komisije

  • Tomislav Vlaović
  • V. Buček
  • O. Pehar
  • Damir Majhen

KOMISIJA ZA REGISTRACIJU IGRALIŠTA

  • Ivo Babić ( predsjednik )
  • Ivo Babić ( tajnik )

Članovi komisije

  • Josip Babić
  • Krunoslav Paun
  • Ferdo Marić
  • Josip Barišić

KOMISIJA NOGOMETNIH TRENERA

  • Tomislav Vlaović ( predsjednik )
  • Ivo Babić ( tajnik )

Članovi komisije

  • Braslav Ostojić
  • Miroslav Buljan
  • Marjan Zovko
  • Ivica Đikić
  • Robert Dujić
  • Ivo Babić

KOMISIJA ZA VETERANSKI NOGOMET

  • Tomislav Vlaović ( predsjednik )
  • Ivo Babić ( tajnik )

Članovi komisije

  • Braslav Ostojić
  • Miroslav Buljan
  • Marjan Zovko
  • Ivica Đikić
  • Robert Dujić
  • Ivo Babić

KOMISIJA ZA PROPISE I ZAŠTITU PRAVILNIKA

  • Krunoslav Paun ( predsjednik )
  • Marko Čanić ( tajnik )

Članovi komisije

  • Petar Bašić
  • Ivan Smolčić
  • Petar Nakić
  • Ferdo Marić
  • Tihomir Vuko

KOMISIJA ZA IZDAVAČKU DJELATNOST

  • Dubravko Galović ( predsjednik )
  • Marko Čanić ( tajnik )

DISCIPLINSKA KOMISIJA

  • Igor Kokanović ( predsjednik )
  • Marjan Zovko ( tajnik )

Članovi komisije

  • Ivan Lalić
  • Krešimir Ćato
  • Antun Klaso

KOMISIJA ZA ŽALBE

  • Vjekoslav Janković ( predsjednik )
  • Marjan Zovko ( tajnik )

Članovi komisije

  • Josip Spajić
  • Krešimir Ćato
  • Branislav Petrović

KOMISIJA ZA REGISTRACIJU IGRAČA I KLUBOVA

  • Josip Barišić ( predsjednik )
  • Josip Barišić ( tajnik )

Članovi komisije

  • Ivo Babić
  • Lidija Blažević