Županijski nogometni savez Brodsko posavske Županije
    ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE
Slide background Rezultati utakmica
Detaljne statistike
Slide background Najave kola
Pregled vijesti
Slider Image

"Poništena odluka o reorganizaciji županijskih liga"


Poštovani predstavnici klubova,

 

Rješenjem Središnjeg državnog ureda za sport poništena je Odluka o reorganizaciji liga donesena na Skupštini ŽNS 7.12.2018.g.

Županijska nogometna natjecanja u sezoni 2019./2020. će se odigravati po dosadašnjem sustavu natjecanja:

1.ŽNL

2.ŽNL- Istok, Centar i Zapad

3.ŽNL- Istok, Centar i Zapad

Međužupanijska liga SB-PŽ počinje u sezoni 2019./2020. kao novo natjecanje.

 

 

Srdačan pozdrav,

Mario Filipović

Tajnik ŽNS BPŽ

 

"Početak natjecanja Liga mladeži"


Održan Ždrijeb Kupa:

3.KOLO KUP NATJECANJA U SRIJEDU 3.4.2019. u 17:00 sati

     

 

1.

STARO TOPOLJE

 

 

 

OMLADINAC - MARSONIA

 

 

 

     
 2.  SIKIREVCI    

 

 SIKIREVCI - ŽELJEZNIČAR

 

 

 

 

   
 3.  BUKOVLJE  

 

 SLAVONAC - SLAVONAC BS

 

 

 

     
 4.  DONJI ANDRIJEVCI  

 

 TOMISLAV - OMLADINAC GV 

 

 

 

     
 5.  GORNJA BEBRINA  

 

SLAVONAC - ORIOLIK

 

 

 

 

   

 6. 

SLAVONSKI BROD

 

 

BUDAINKA KOLONIJA - ZADRUGAR

 

 

 

Napomene:

1. Momčadi nisu obvezne utakmicu započeti s tri (3) igrača do 22 godine starosti.

2. Tijekom igre momčadi mogu zamijeniti najviše 5 igrača.

3. U slučaju neriješenog rezultata po završetku utakmice izvode se jedanaesterci.

4. Na utakmice se određuju tri suca i delegat. Pristojba – II ŽNL

5. Troškove utakmice snose klubovi domaćini, a gosti troškove svoga putovanja

6.Sljedeće kolo Kupa se igra 24.4.2019., a izvlačenje je 5.4.2019.g. u 10:00 sati u Savezu.

   

Obavijesti

Nogometna statistika

Pozicija Klub Utakmica Pobjede Nerješeno Porazi Gol razlika Bodovi
1 TOMISLAV Donji Andrijevci 14 10 0 4 24:12 30
2 MLADOST Sibinj 14 7 5 2 20:9 26
3 OMLADINAC Gornja Vrba 14 7 4 3 31:16 25
4 SIKIREVCI Sikirevci 14 7 2 5 29:21 23
5 SVAČIĆ Stari Slatinik 14 7 2 5 24:22 23
Pozicija Klub Utakmica Pobjede Nerješeno Porazi Gol razlika Bodovi
1 RAKETA Beravci 15 11 3 1 59:21 36
2 SLAVONAC Gornja Bebrina 15 11 2 2 42:18 35
3 POSAVINA Velika Kopanica 14 9 3 2 37:24 30
4 GUNDINCI Gundinci 15 8 4 3 33:15 28
5 DUBRAVA Zadubravlje 15 9 1 5 32:23 28
Pozicija Klub Utakmica Pobjede Nerješeno Porazi Gol razlika Bodovi
1 BONK Bebrina 15 11 1 3 39:13 34
2 BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod 15 10 0 5 44:16 30
3 SLOBODNICA Slobodnica 15 9 3 3 38:27 30
4 GRANIČAR Klakar 15 8 1 6 33:26 25
5 SLAVONAC Brod. Stupnik 15 7 3 5 32:20 24
Pozicija Klub Utakmica Pobjede Nerješeno Porazi Gol razlika Bodovi
1 BRATSTVO Vranovci 9 8 0 1 27:9 24
2 MLADOST D Divoševci 9 7 0 2 19:5 21
3 SLAVEN Trnjani 9 7 1 1 33:6 16
4 MLADOST BS Bicko Selo 9 4 0 5 12:22 12
5 SAPCI Sapci 9 3 2 4 13:22 11
Pozicija Klub Utakmica Pobjede Nerješeno Porazi Gol razlika Bodovi
1 ŠOKADIJA Šumeće 13 9 3 1 41:10 30
2 VATROGASAC Grižići 13 10 0 3 36:19 30
3 TRENK Seoce 13 9 1 3 38:12 28
4 GRANIČAR Brodski Varoš 12 8 1 3 27:13 25
5 ASK Gornji Andrijevci 13 6 3 4 19:13 21
Pozicija Klub Utakmica Pobjede Nerješeno Porazi Gol razlika Bodovi
1 OSIJEK s.d.d Osijek 30 21 3 6 54:19 66
2 MEĐIMURJE Čakovec 30 17 5 8 61:35 56
3 BSK Bijelo Brdo 30 16 8 6 46:29 56
4 MARSONIA Sl. Brod 29 16 5 8 47:35 53
5 KOPRIVNICA Koprivnica 30 15 6 9 54:40 51
Pozicija Klub Utakmica Pobjede Nerješeno Porazi Gol razlika Bodovi
1 ZRINSKI Jurjevac 30 20 4 6 60:24 64
2 VIHOR Jelisavac 30 17 7 6 68:38 58
3 SLOGA Nova Gradiška 30 17 6 7 68:33 57
4 GRANIČAR Županja 30 15 7 8 56:33 52
5 HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod 30 14 5 11 48:43 47